HAKKIMIZDA

45 Yıllık Geçmişten Geleceğe…...

1974 yılında ANTALYA Sanayi Sitesinde İş Makinaları sektöründe faaliyete geçen firmamız, sizlerle  beraber  hizmet  verdiği 45. yılına  girmiştir.       
GÜVEN MAKİNA  ZİYA  AKBIYIK  olarak, 1990 yılında Hurdacılar Sitesinde bulunan yeni yerine taşınmıştır. Atölyemiz toplam 1000 m² alan üzerine kurulmuş olup,  400 m² kapalı, 600 m² açık alana sahiptir.

Her biri  kendisini  kanıtlamış  ve  dünya  markası olmuş, günümüz teknolojisiyle paralel ilerleyen İŞ MAKİNALARI ve HİDROLİK KAYA KIRICI 'ları üreticilerinin servis hizmetlerini 1988 yılından bugüne titizlikle sürdürmüştür. Kurulduğumuz günden bugüne, Hafriyat, Maden, Mermer ve Taş Ocaklarında kullanılan her marka ve model İş Makinaları ve Hidrolik Kaya Kırıcılarının, birçok yetkili bayii ve servisliklerini üstlenmiş olan firmamız, müşterilerimize en son teknoloji  ile üretilen makinaların tanıtımını ve  başka marka sektör  gruplarındaki  makina  ve teçhizatlarının  servis , yedek parça  ve  bakım hizmetleri  vermenin gururunu  yaşamaktadır.

2013  yılı itibari  ile  GÜVENMAK  Enerji Otomotiv Metal İş Makinaları  İnşaat  İnşaat Malzemeleri  Petrol  Ürünleri  Madencilik  Geri Dönüşüm  San. ve Tic. LTD. ŞTİ. adıyla  müşterilerine hizmet vermeye , daha önce olduğu gibi her marka ve model iş makinaları, hidrolik  kaya  kırıcıları , değişik  sektör  gruplarındaki  makina ve teçhizatları    özel  servisliği  imkanımızla, 7 gün 24 saat, satış, servis & yedek parça hizmet  kalitemiz  arttırılarak  devam  edecektir.

Müşteri  odaklı  hizmet  anlayışı  ile gelişen  teknolojileri de  takip  ederek     AR-GE çalışmalarına  başlayan, sürekli  gelişimi  hedefleyen  firmamız, hızlı  ve profesyonel  ekip  anlayışı  ile tedarikçileri  ve  siz  değerli müşterileri  ile  sektörde  bulunduğu  konumu  güçlendirerek  geleceğe  güvenli  adımlarla  yürümektedir.

Ayrıca  GÜVENMAK  olarak  yedek parça İTHALAT – İHRACAT ’ı  konusunda  yatırımlar ve araştırmalar yaparak,  servis ağımızı ve hizmet  skalamızı genişletme yolunda  sağlam  adımlar atıyor,  BİLİM  SANAYİ  ve TEKNOLOJİ  BAKANLIĞINI , TOBB ve ATSO’ dan aldığımız  belgelerle  toplu  çözümler  üretme  yolunda  çalışmalar  yapmaya  başlamış  bulunuyoruz.

Yenilenme  sürecimizde  sahip  olduğumuz   yatırımlarımızı  tecrübelerimiz  ile güçlendirerek, yenilikçi  bir  üretim ,servis , müşteri  ilişkileri  anlayışını  benimsemeyi  ve  tüm  iş  akışlarımızı  buna göre   yapılandırmayı  amaçlıyoruz. 

Hızla gelişmekte olan dünyamızda, siz değerli müşterilerimize,

İş Makinaları ,Hidrolik Kaya Kırıcıları ve  değişik  sektör  gruplarındaki  makina ve teçhizatları  konusundaki  taleplerini kaliteden ödün vermeden, ekonomik fiyatlarla sunuyor, tecrübemiz ve  sektördeki güven duyulan markamız adı altında tüm ihtiyaçlarınızı müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak karşılıyoruz.

"TECRÜBEMİZ, KALİTEMİZİN GÜVENCESİDİR."
 

BİLGİLENDİRME
GüvenMak bilgilendirmelerine bu bölümden ulaşabilirsiniz...
DÖVİZ KURLARI
Doviz kurlarının son durumunu buradan takip edebilirsiniz.
  ALIŞ SATIŞ
DOLAR TL TL
EURO TL TL
STERLİN TL TL
JAPON YENİ TL TL
7 Gün 24 Saat Yedek Parça ve Servis İmkanı ile Hizmetinizde...
İş makinalarınıza ucuz ve kaliteli yedek parça mı almak istiyorsunuz?
İş makinalarınıza kırıcıyı uygun şartlarda mı almak istiyorsunuz?
İş makinalarınıza aldığınız ürünü garantili mi almak istiyorsunuz?
Sizin için kalite ve tecrübe önemli ise;
GÜVENMAK